Nezařazené

Nejsnažší cesta k six packu

0

Pokud Se Vám nechce cvičit ani upravovat stravu a přeste chcete mít vypracované břišní svaly, nezoufejte! S ABhancerem dosáhnete six packu během několika málo minut a to zcela bez námahy.

Regenerace břišních svalů

0

Regenerace břišních svalů je velmi zajímavé téma, na které se jenom velice těžko hledají odpovědi. Celkem velmi rozšířený je názor, že břišní svaly regenerují velmi rychle a tak pokud chcete mít velké břišní svaly, jo možné tyto svaly trénovat každý den. Snažil jsem se najít nějaký vědecký důkaz o tomto tvrzení, ale nepodařilo se mi najít skutečně vůbec nic průkazného a to jak v češtině, tak ve zdrojích v angličtině.

Je to skutečně zajímavé, odkud se tedy názor o možnosti tvrdě trénovat břišní svaly prakticky každý den bere? To skutečně nevím a nejspíše se jedná pouze další mýtus. Koneckonců, mnoho odborníků a kulturistů radí, pokud Vám jde skutečně objem svalů na břiše, chovat se k této svalové skupině stejně jako k těm ostatním. To se samozřejmě týká i regenerace a tak jak by nikoho nenapadlo cvičit každý den biceps, tak asi není správné cvičit každý den břicho. Musím se sám přiznat, že i já jsem dlouhá léta tomuto mýtu věřil a byla období, kdy jsem trénink břicha zařazoval na konec každého tréninku. Dnes je už evidentní, že takový druh tréninku není ten nejúčinnější a i břišní svaly potřebují čas na regeneraci. No vzhledem ke zkušenostem milionů cvičenců, kteří cvičili břišní svaly velmi často a jistě mnozí z nich dosáhli dobrých výsledků, bude asi něco pravdy i na tom, že břišní svaly skutečně možná potřebují k regeneraci o něco méně, nebo maximálně stejně dlouho, jako kterékoliv jiné svaly. Proto si myslím, že i když je doba regenerace 24 hodin asi skutečně málo, tak 48 hodin už by mělo být naprosto dostačující a proto není důvod dělat ještě delší přestávky a klidně cvičit břišní svaly obden.

Vítejte na webu cviky na břicho!

1

Vítejte na webu cviky na břicho, nezáleží na tom, jestli chcete pouze shodit pár kilo a pár centimetrů na břicho, dosáhnout dokonale plochého břicha nebo získat v břišních partiích svalovou hmotu. Ve všech těchto případech jste na tom správném místě.

N tomto webu najdete nejenom ty nejúčinnější cviky na břicho, ale i mnoho dalších užitečných informací, které Vám pomůžou dosáhnout vašeho vysněného cíle, v co nejkratší možné době. Na trénink břišních partií je nutné se dívat komplexně, proto tady najdete i informace, které se týkají vhodné diety k hubnutí na břichu, ale také informace o přípravcích, které Vám celé snažení mohou značně ulehčit. Věřím, že informace získané na tomto webu skutečně využijete a pomohou Vám k dosažení nejenom lepšího vzhledu, ale hlavně dobrého pocitu z dosažení vytyčeného cíle a zdokonalení sebe sama.

Go to Top